![](https://antalya-haber.xyz/wp-content/uploads/2024/05/polisler-kirik-pencereden-iceri-bakti-evde-gorduklerine-inanamadi-0-JJnOLYYJ.jpg)
Palandöken ilçesindeki Müftü Solakzade Mahallesi’nde bulunan bir apartmanın bodrum katından yayılan koku nedeniyle, polis ve belediye ekipleri olay yerine geldi ve daire sahibi Şerafettin T. ile iletişime geçti.
![](https://antalya-haber.xyz/wp-content/uploads/2024/05/polisler-kirik-pencereden-iceri-bakti-evde-gorduklerine-inanamadi-1-ZULqwtSM.jpg)
Alzheimer hastası olduğu ve yedi mülk sahibi olduğu belirlenen Şerafettin T.’nin ailesi, eşyaları taşımak için beş günlük bir süre verildi.
![](https://antalya-haber.xyz/wp-content/uploads/2024/05/polisler-kirik-pencereden-iceri-bakti-evde-gorduklerine-inanamadi-2-GErmM8BZ.jpg)
Şerafettin T., hastanede tedavi görürken yasal süre doldu ve ekipler, çöp dolu eve geri döndü.
![](https://antalya-haber.xyz/wp-content/uploads/2024/05/polisler-kirik-pencereden-iceri-bakti-evde-gorduklerine-inanamadi-3-AWucHpwP.jpg)
Evden çıkarılan çöplerin ardından, dezenfeksiyon işlemi yapıldı.
![](https://antalya-haber.xyz/wp-content/uploads/2024/05/polisler-kirik-pencereden-iceri-bakti-evde-gorduklerine-inanamadi-4-E8zQZjbv.jpg)
4 SAATTE TEMİZLENDİ
Palandöken Belediyesi Zabıta Amiri Köksal Kızılkaya, yaklaşık 110 metrekare büyüklüğünde olan 2+1 dairenin tamamen çöple dolu olduğunu belirterek, “Belediyeye yapılan başvuru üzerine, kötü kokuların kaynağını araştırdık ve çöp evi tespit ettik.
![](https://antalya-haber.xyz/wp-content/uploads/2024/05/polisler-kirik-pencereden-iceri-bakti-evde-gorduklerine-inanamadi-5-Y5DT7uvI.jpg)
Tahmini 18 ile 20 ton arasında çöp bulunan ev, 13 personelimiz tarafından yaklaşık 4 saatte temizlenerek dezenfekte edildi ve apartman sakinlerinin sorunu çözüldü.”
![](https://antalya-haber.xyz/wp-content/uploads/2024/05/polisler-kirik-pencereden-iceri-bakti-evde-gorduklerine-inanamadi-6-Y5AYw9fh.jpg)
İşte o anlara ait görüntüler;
![](https://antalya-haber.xyz/wp-content/uploads/2024/05/polisler-kirik-pencereden-iceri-bakti-evde-gorduklerine-inanamadi-7-3KhqG95A.jpg)
![](https://antalya-haber.xyz/wp-content/uploads/2024/05/polisler-kirik-pencereden-iceri-bakti-evde-gorduklerine-inanamadi-8-eK3EfzJO.jpg)
![](https://antalya-haber.xyz/wp-content/uploads/2024/05/polisler-kirik-pencereden-iceri-bakti-evde-gorduklerine-inanamadi-9-KvIYL1a7.jpg)
![](https://antalya-haber.xyz/wp-content/uploads/2024/05/polisler-kirik-pencereden-iceri-bakti-evde-gorduklerine-inanamadi-10-AnzkuP8y.jpg)
![](https://antalya-haber.xyz/wp-content/uploads/2024/05/polisler-kirik-pencereden-iceri-bakti-evde-gorduklerine-inanamadi-11-ePIcDYxv.jpg)
![](https://antalya-haber.xyz/wp-content/uploads/2024/05/polisler-kirik-pencereden-iceri-bakti-evde-gorduklerine-inanamadi-12-kNvWtg9I.jpg)
![](https://antalya-haber.xyz/wp-content/uploads/2024/05/polisler-kirik-pencereden-iceri-bakti-evde-gorduklerine-inanamadi-13-RyCkJ2Bk.jpg)
![](https://antalya-haber.xyz/wp-content/uploads/2024/05/polisler-kirik-pencereden-iceri-bakti-evde-gorduklerine-inanamadi-14-b2B65cRs.jpg)
![](https://antalya-haber.xyz/wp-content/uploads/2024/05/polisler-kirik-pencereden-iceri-bakti-evde-gorduklerine-inanamadi-15-ZpHuV95H.jpg)
![](https://antalya-haber.xyz/wp-content/uploads/2024/05/polisler-kirik-pencereden-iceri-bakti-evde-gorduklerine-inanamadi-16-v8gWOj3Y.jpg)
![](https://antalya-haber.xyz/wp-content/uploads/2024/05/polisler-kirik-pencereden-iceri-bakti-evde-gorduklerine-inanamadi-17-Ow7EIEu7.jpg)
![](https://antalya-haber.xyz/wp-content/uploads/2024/05/polisler-kirik-pencereden-iceri-bakti-evde-gorduklerine-inanamadi-18-LCtE9ht8.jpg)
![](https://antalya-haber.xyz/wp-content/uploads/2024/05/polisler-kirik-pencereden-iceri-bakti-evde-gorduklerine-inanamadi-19-rq9CnPEv.jpg)
![](https://antalya-haber.xyz/wp-content/uploads/2024/05/polisler-kirik-pencereden-iceri-bakti-evde-gorduklerine-inanamadi-20-ZNRepv4j.jpg)
![](https://antalya-haber.xyz/wp-content/uploads/2024/05/polisler-kirik-pencereden-iceri-bakti-evde-gorduklerine-inanamadi-21-Mp5DhgVe.jpg)
![](https://antalya-haber.xyz/wp-content/uploads/2024/05/polisler-kirik-pencereden-iceri-bakti-evde-gorduklerine-inanamadi-22-dAgyjxnS.jpg)
![](https://antalya-haber.xyz/wp-content/uploads/2024/05/polisler-kirik-pencereden-iceri-bakti-evde-gorduklerine-inanamadi-23-F4OE7cPY.jpg)
![](https://antalya-haber.xyz/wp-content/uploads/2024/05/polisler-kirik-pencereden-iceri-bakti-evde-gorduklerine-inanamadi-24-qhpYtTFg.jpg)
![](https://antalya-haber.xyz/wp-content/uploads/2024/05/polisler-kirik-pencereden-iceri-bakti-evde-gorduklerine-inanamadi-25-AH7pLjRh.jpg)
![](https://antalya-haber.xyz/wp-content/uploads/2024/05/polisler-kirik-pencereden-iceri-bakti-evde-gorduklerine-inanamadi-26-rDdvfU65.jpg)
![](https://antalya-haber.xyz/wp-content/uploads/2024/05/polisler-kirik-pencereden-iceri-bakti-evde-gorduklerine-inanamadi-27-TgpSb2Rt.jpg)
![](https://antalya-haber.xyz/wp-content/uploads/2024/05/polisler-kirik-pencereden-iceri-bakti-evde-gorduklerine-inanamadi-28-XGCDW6g8.jpg)
![](https://antalya-haber.xyz/wp-content/uploads/2024/05/polisler-kirik-pencereden-iceri-bakti-evde-gorduklerine-inanamadi-29-nINDCVBM.jpg)
![](https://antalya-haber.xyz/wp-content/uploads/2024/05/polisler-kirik-pencereden-iceri-bakti-evde-gorduklerine-inanamadi-30-1ggi9zik.jpg)
![](https://antalya-haber.xyz/wp-content/uploads/2024/05/polisler-kirik-pencereden-iceri-bakti-evde-gorduklerine-inanamadi-31-4lvyPZb8.jpg)
![](https://antalya-haber.xyz/wp-content/uploads/2024/05/polisler-kirik-pencereden-iceri-bakti-evde-gorduklerine-inanamadi-32-r4Ikp4bG.jpg)
![](https://antalya-haber.xyz/wp-content/uploads/2024/05/polisler-kirik-pencereden-iceri-bakti-evde-gorduklerine-inanamadi-33-PVn5TQcc.jpg)
![](https://antalya-haber.xyz/wp-content/uploads/2024/05/polisler-kirik-pencereden-iceri-bakti-evde-gorduklerine-inanamadi-34-k58GYhXy.jpg)